Dárkové poukazy pro radost
blog

REFERENCE

Ahoj Leni, tvoje pohádka má mega úspěch 😀❤️❤️❤️, nic jiného neposloucháme, už se ji učí nazpaměť 😀 skvělá práce a ten přednes!!!
Jsi nejlepší, jen tak dál, budu tě všude doporučovat 🙏🏻🙂

Dita J.

Nedávno jsem si objednala pro mého vnoučka pohádku.
Potřebovali jsme mu trochu pomoci, aby si zvykl chodit do MŠ.
Pohádka u nás byla opravdu rychle a byla přesně na míru.
Matýsek od té doby říká, že je lvíček. Pohádka se mu moc líbila. I ve školce se to začíná pomalu lepšit. Takže ještě jednou velký dík!

Iva C.
To, že jsem se mohla zúčastnit Healing festivalu jako účinkující pro mě byla velká zkušenost a jsem za ní obrovsky vděčná!
Místo, kde se na jednom místě sejde tolik laskavých lidí je obrovskou inspirací!
V letošním roce vytvořili poprvé sekci přímo pro děti a já jsem měla tu možnost tam jak číst své laskavé pohádky, tak si užít společně s dětmi zábavu při programu Poznávej svých 5 smyslů. Děti byly úžasné a já si odvezla velké pohlazení a radost, že dělám radost!
Myslí i na nejmenší! Kde?
V krásném prostředí saunových zahrad Salori!
Každých 14 dní je Den s dětmi a my pro ně vytváříme společně zábavný doprovodný program!:-)
Pohádky od Letichy dělají radost nejen dětem pravidelně v sauně sluchem.
I na horách mají v lásce pohádky :-)
A tak mají v Horském Resortu Buková Hora jednu vlastní! :-)
Osobní pohádku o malém Bukváčkovi jsme si společně s dětmi užili v létě při jedné z mnoha báječných akcí - Čtení na louce.

Pohádky od Leničky jsou pohlazením duše. Mám pohádku na míru pro naši tříměsíční princeznu a tahle pohádka krásně ladí s malou Sami a nese i poselství. Navíc mluvené slovo Leni je pro pohádky jako stvořené 😍. Rozhodně si nechám časem vytvořit další díl z dílny Letichy ❤️

Monika K.

Lenička píše kouzelné osobní pohádky,které propojují dětský svět s dospělým světem. A zároveň pozývá skrze své pohádky lidi k tomu aby se navrátili ke své podstatě k tomu co je pro ně pravda co jim dělá radost a otevírá jim to nový prostor, jak chtějí žít. Já bych si tyto pohádky nazvala vědomými pohádkami! Jsou to pohádky které dělají radost dětem i dospělým.

Simona N.